Latvijas čempionāts Stafetēsvētd. 09.09.2018 00:49
Start list by classescreated by OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
W12 (13)Start: 11:20:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
177Kāpa OK/Ādažu BJSS 1
1Paula Ķirkuma8656753
2Liene Līce-Līcīte8650236
3Marta Marija Birzkope8656225
 
178Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Karlīna BaltiņaX
2Lote LamberteX
3Adriana KrastiņaX
 
179Alnis OK-JNSC
1Ilze Jumiķe2102503
2Laura Krūmiņa7000701
3Māra Segliņa2036452
 
180Ogre OK/SC 1
1Elma Bremze2025476
2Līva Elīza Andersone8656804
3Patrīcija Valaine8663211
 
181Azimuts OK-Sm BJSS
1Anete Stabiņa8642110
2Marta Morīte8653185
3Kitija Abula8644925
 
182ZVOC-VBSS 1
1Madara Ilze Grebūna200919
2Nikija Biruma2063964
3Elīza Atslēga2063978
 
183Kāpa OK/Ādažu BJSS 2
1Grieta Grantskalna8650229
2Karolīna Māliņa8650329
3Sindija Ozolniece4660168
 
184Madonas BJSS/OK Arona
1Marta Valaine1391679
2Viktorija Bēržiņa1391677
3Kate Iesalniece8642320
 
185Ogre OK/SC 2
1Elīza Odriņa2025479
2Lība Luīze Eltermane2089810
3Sintija Preisa2025484
 
186ZVOC-VBSS 2
1Elza Eglīte200856
2Patrīcija Laurenova200844
3Estere Laurenova200998
 
187Stiga OK/ BJC Jaunība
1Polina Nevedomska1450766
2Arina Grigorjeva1450763
3Alisa Larionova1450765
 
188ZVOC-VBSS 3
1Keita Kavīte200894
2Emīlija Dārta Plūme200900
3Viktorija Antone200876
 
189
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W14 (9)Start: 11:20:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
155Sēlijas mežs OSK
1Daniela Krasovska8626142
2Rēzija Kalniņa2009312
3Krista Stūre2113549
 
156Madonas BJSS/OK Arona
1Anete Strauta8642311
2Elīza Madsena8642309
3Renāte Jakovļeva8642305
 
157Azimuts OK-Sm BJSS
1Agnese Jaunmuktāne8653132
2Madara Celma7206345
3Anda Jaunmuktāne8644935
 
158Alnis OK-JNSC
1Sindija Letīcija Brakmane2102510
2Līva Ločmele2102511
3Māra Krūmiņa2006355
 
159Kāpa OK
1Endija Ozolniece8650299
2N.N.1
3N.N.1
 
160Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Rūta DāboliņaX
2Ernestīne KnētaX
3Sabīne StrazdiņaX
 
161Siguldas sporta skola
1Anete Actiņa2109661
2Adele Balanasa8653169
3Eva Grauda8653170
 
162Meridiāns-CPSS-Pārgauja 2
1Elva Pužule2012371
2Elza Evelīna Abzalone2012394
3Madara Elza Rudzīte2012395
 
163
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W16 (9)Start: 11:00:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
90Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Leonarda BaltiņaX
2Dina PalsaX
3Kristīne Brunere8000222
 
91ZVOC-VBSS
1Liene Mālniece8655494
2Anna Emīlija Suta8636154
3Aija Denija Trēziņa8655495
 
92Sēlijas mežs OSK 1
1Laine Odziļeviča8661793
2Agate Šicāne8662175
3Tabita Tīna Lūka8662076
 
93Auseklis IK 1
1Aiga Irbe Blūma8632500
2Taiga Lazdāne8082002
3Kristīne Berķe8632444
 
94Alnis OK-JNSC
1Elza Ķuze8631478
2Anna Buholca2102508
3Arleta Apsīte7203254
 
95Auseklis IK 3
1Līva Cera8019999
2Tīna Kate Spektore8011100
3Alise Zagorska8077700
 
96Kāpa OK
1Una Undīne Dzērve8657244
2Grieta Groskaufmane201185
3Krista Lapsiņa8650312
 
97Sēlijas mežs OSK 2
1Elza Bojāre1398402
2Elīza Luksa7207735
3Laura Nikola Pinne1601952
 
98
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W18 (4)Start: 11:20:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
151Azimuts OK-Sm BJSS
1Elīna Skopāne8653186
2Zanda Stabiņa8653190
3Agnija Caune8653187
 
152Auseklis IK 1
1Elizabete Vimba2008858
2Laura Elīza Lapiņa8081040
3Elīza Ozola8629791
 
153Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Paula BerķeX
2Arta JonāseX
3Elīna Krēmere7700111
 
154
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W21 (23)Start: 11:10:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
36Meridiāns-CPSS-Pārgauja 1
1Vieda Lūsa8628434
2Kristīne Bertuka8642111
3Sandra Grosberga8636151
 
37Kāpa OK 1
1Ieva Rukšāne8642048
2Laura Vīķe8200889
3Irita Puķīte8181800
 
38Meridiāns-CPSS-Pārgauja 2
1Ilze Buža2006331
2Zanda Abzalone8663404
3Dace Buža8646190
 
39ZVOC-VBSS 1
1Sintija Ozola8655492
2Arta Renāte Rulle8655493
3Līga Valdmane8655497
 
40Saldus OK
1Ieva Brice1990909
2Ilze Cahrausa1404134
3Līga Meļķerte7117000
 
41Azimuts OK-Sm BJSS
1Laura Savicka8642281
2Jana Marta Ivanovska8661180
3Liene Brūvele8657255
 
42Briksnis SK 1
1Ieva Mauliņa7201405
2Linda Krūmiņa8011110
3Aija Skrastiņa8646126
 
43Auseklis IK
1Sindija Širaka8220492
2Anna Eleonora Freimane8100111
3Madara Šneidere8001515
 
44Kāpa OK 2
1Kendija Aparjode1007367
2Magda Cigle8632859
3Agnese Dzērve8628445
 
45Taka TOK
1Anna Abersone2791987
2Janeta Turka8270987
3Anete Segliņa8663411
 
46Ozons 1
1Iveta Brūvere8651763X
2Kristīne Veita2113377
3Linda Katlapa207666
 
47Madonas BJSS/OK Arona
1Una Arama8642319
2Monika Baduna8642303
3Sigita Lapsiņa8642316
 
48Kāpa OK 3
1Ieva Nāgele8655444
2Māra Vilciņa2086495
3Anita Užule7788800
 
49Mežmalas/Madona
1Maija Ceruka2049484
2Ieva Ceruka2049505
3Rūta Putniņa2006288
 
50Alnis OK-JNSC
1Signe Sirmā7203477
2Ilona Daģe2011738
3Zane Dzirkale886529
 
51Briksnis SK 2
1Ieva Krastiņa7201404
2Benita Alberta-Prauliņa201043
3Sandra Ozoliņa1
 
52Kāpa OK 5
1Edīte Bričonoka2012436
2Santa Bričonoka7200144
3Katrīna Kosmačeva200327
 
53Ozons/RSP 2
1Elizabete Blūmentāle8653582
2Laura Puķīte7201407
3Liene Tamuža1112814
 
54Stiga OK/ BJC Jaunība
1Olga Pavārniece1399853
2Anastasija Isajeva8661173
3Anastasija Smoļakova1301913
 
55Ziemeļkurzeme OK
1Inese Vārna8662266
2Guna Briža7880088
3Aiva Klepere9011980
 
56ZVOC-VBSS 2
1Terēze Bērziņa8665511
2Eva Rozentāle2012393
3Laura Nīmante911217
 
57Briksnis SK 3
1Līga Berķe8290181
2Lolita Kauķe7206331
3Inese Kauķe7202734
 
58
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W120 (6)Start: 11:10:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
110Ozons 1
1Ieva Veģere1399589
2Evija Karlsone7203279
3Alīda Ābola7209666
 
111Auseklis IK
1Zaiga Ozoliņa8627784
2Anžela Šapovalova8099900
3Anita Saulīte8111077
 
112Saldus OK
1Inta Kalvina2087455
2Līga Smilgaine2086765
3Elīna Andersone7204925
 
113Burkānciems & Co VSK
1Elīna Krūze1426001
2Nora Baranovska7207160
3Inese Bērziņa9996644
 
114Taka TOK
1Odeta Turka8401628
2Zane Inovska450532
3Līga Virbule8657225
 
115
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W145 (8)Start: 11:20:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
137Ogre OK/SC
1Dace Cebule2066915
2Ilze Tāse8291159
3Marita Johansena9555550
 
138Azimuts OK-Sm BJSS 1
1Gunta Dudele2032545
2Videga Gaigala8110222
3Ieva Godiņa9200251
 
139Auseklis IK
1Jolanta Bura8627834
2Vija Šiltere1603078
3Jana Lepiksone8400525
 
140Kāpa OK 1
1Maija Čerjaka1414540
2Tamāra Kosmačeva8650334
3Līga Blanka8000700
 
141Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Inese Boze8655442
2Agrita Pilābere8090261
3Dace Rība-Baltiņa8657192
 
142Ziemeļkurzeme OK
1Alvita Mirecka1007352
2Ieva Ozoliņa201169
3Ilze Lapiņa8666033
 
143ZVOC-VBSS
1Dina Alksne2063958
2Džaneta Suta2045129
3Ingūna Valdmane8656760
 
144
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W170 (5)Start: 11:00:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
99OK Kurmis
1Gunta Lebedoka8040354
2Silvija Segliņa2005129
3Ilze Skangale8662262
 
100Kāpa OK
1Ārija Šinke7203964
2Ruta Kukka8100018
3Ligita Grunde9200253
 
101Mona OK 1
1Velga Buša8177770
2Baiba Ozola8628425
3Velga Zaļaiskalna9200082
 
102Saldus OK
1Silvija Penkule1600448
2Iveta Priedīte2057533
3Mudīte Šteina2045381
 
103
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
W195 (6)Start: 11:10:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
190Alnis OK-JNSC
1Māra Bolšteina1302622
2Velta Zjatkova1302646
3Inta Poriķe2800880
 
191Saldus OK
1Daila Mankusa9101649
2Daina Gredzena1600451
3Ilze Bruce2015696
 
192Tukums
1Vija Lauva2063939
2Beata Freimane8000888
3Inese Purgaile207639
 
193OK Kurmis
1Līga Lagzdkalna9889988
2Inta Tabaka8661144
3Erna Skujiņa9092128
 
194Mona OK 1
1Līga Zariņa1410744
2Anda Plukše201037
3Inta Tiltiņa201953
 
195
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M12 (13)Start: 11:10:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
164Auseklis IK 1
1Edvards Zvirgzdiņš2102420
2Francis Vimba2008866
3Uvis Šolmanis8200100
 
165Kāpa OK/Ādažu BJSS 1
1Roberts Graudiņš8652155
2Roberts Arnicāns8650221
3Rūdolfs Graudiņš8650188
 
166Ogre OK/SC 1
1Lūkass Siliņš2119200
2Renārs Grasis2089784
3Emīls Šulcs8661462
 
167Auseklis IK 2
1Rūdolfs Gills8663330
2Oskars Gills8005500
3Roberts Šampiņš8007700
 
168Ogre OK/SC 2
1Toms Kaļva2089781
2Jānis Žugris2089805
3Bruno Šterns8661470
 
169Azimuts OK-Sm BJSS
1Emīls Tarass1423382
2Adrians Zaķis1423386
3Jānis Ošiņš7206327
 
170Kāpa OK/Ādažu BJSS 2
1Daņila Galejevs8650246
2Kārlis Strikauskis8650267
3Pēteris Arnicāns4660145
 
171Ogre OK/SC 3
1Olivers Plociņš2025477
2Adrians Kuģenieks2089780
3Kristofers Zelčāns2025478
 
172Sēlijas mežs OSK
1Nauris Pinne2009322
2Rihards Krastiņš7203480
3Mikus Nenišķis2009326
 
173Stiga OK/ BJC Jaunība 1
1Aleksejs Balinskijs1450762
2Pāvels Rogožins1398501
3Bogdans Bogdanovs8657166
 
174ZVOC-VBSS
1Reino Urpens200990
2Emīls Dāvis Gelbergs200973
3Jēkabs Kaķis200870
 
175Stiga OK/ BJC Jaunība 2
1Artjoms Ivanovs8657168
2Anastasija Andrejeva1450764
3Jekaterina Romanova1398507
 
176
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M14 (13)Start: 11:00:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
77Auseklis IK 1
1Gustavs Staņa8006008
2Emīls Saulīte8631838
3Emīls Lazdāns8082004
 
78Madonas BJSS/OK Arona
1Uģis Beķeris8642301
2Mārcis Graudums8642310
3Artems Babins8642313
 
79Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Mārtiņš Reinis Trops8663401
2Rinalds Ruža8663402
3Tomass Turlajs8663303
 
80Alnis OK-JNSC 1
1Oskars Šķiņķis2102509
2Kārlis Ošs7210224
3Markuss Brasavs-Muižnieks2006354
 
81Ogre OK/SC 1
1Patriks Gustavs Rinkevičs8077000
2Emīls Gustavs Gulbis2089783
3Emīls Fišers8671469
 
82ZVOC-VBSS
1Pēteris Gailis2063974
2Daniela Pole2063960
3Dāvids Voitehovskis200872
 
83Alnis OK-JNSC 2
1Gustavs Plonis7203253
2Jēkabs Segliņš2036451
3Edvards Krūmiņš2102501
 
84Auseklis IK 2
1Uvis Cinītis2086492
2Rūdolfs Mauliņš2801006
3Arvīds Gills7300384
 
85Kāpa OK/Ādažu BJSS
1Emīls Lecinskis8650316
2Jurģis Egons Strazdiņš8650279
3Roberts Ķirkums8629975
 
86Ogre OK/SC 2
1Audris Odo Vītoliņš8661463
2Ronalds Aleksāns2089776
3Jēkabs Toms Andersons8656779
 
87Siguldas sporta skola
1Ričards Girgensons8653163
2Matiss Martinsons8653162
3Mārtiņš Mežsargs8653165
 
88Stiga OK/ BJC Jaunība
1Maksims Fiļipovs8661172
2Antons Sivačevs8657270
3Nadežda Fedotova8661171
 
89
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M16 (6)Start: 11:10:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
145Auseklis IK
1Matīss Saulīte8199199
2Emīls Ģērmanis7000333
3Kārlis Stradiņš8080007
 
146Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Matīss Timermanis8663406
2Renārs Šķesteris8663407
3Mārcis Jansons8663408
 
147Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS
1Kristers Lārmanis8645132
2Austris Kalniņš8645131
3Uvis Sproģis8645134
 
148Madonas BJSS/OK Arona
1Mārtiņš Dzenītis8644444
2Ritvars Ļepeškins8642304
3Dāvis Vintišs8642307
 
149Ogre OK/SC
1Andris Svilāns8655433
2Emīls Zaicevs8661464
3Roberts Nīmanis8661465
 
150
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M18 (7)Start: 11:00:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
29Auseklis IK
1Dāvis Šolmanis8077888
2Rihards Gailis8632860
3Fricis Spektors8080001
 
30Meridiāns-CPSS-Pārgauja
1Matīss Platacis8663409
2Kārlis Neimanis8663410
3Edijs Dzalbs8663288
 
31Alnis OK-JNSC
1Ralfs Jānis Eižvertiņš8011800
2Artūrs Freimanis8042069
3Rihards Krūmiņš8210800
 
32Auseklis IK 2
1Ansis Poikāns8662200
2Kristiāns Staņa8644434
3Mikus Poikāns8220005
 
33Burkānciems & Co VBSS
1Jēkabs Ločmelis8659853
2Matīss Leitlands8659855
3Pauls Alberings8659851
 
34Stiga OK
1Rokas Barauskas2058403
2Darius Mitrikas2023791
3Dovydas Kaušakys8646188
 
35
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M21 (28)Start: 11:00:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
1Saldus OK 1GPS #100 #103
1Atis Rešķis8653181
2Kristaps Jaudzems8651743
3Rūdolfs Zērnis8651735
 
2Azimuts OK-Sm BJSSGPS #104 #105
1Matīss Slikšjānis8642103
2Artūrs Pauliņš8636145
3Ilgvars Caune8662226
 
3Auseklis IK 1GPS #106 #107
1Andris Gailis8629210
2Zigmārs Gailis1007355
3Mārtiņš Sirmais8180000
 
4Kāpa OK 1GPS #108 #109
1Guntis Māliņš8627781
2Edgars Bričonoks8641011
3Uldis Upītis8640510
 
5Ozons 1GPS #110 #111
1Pauls Platais8011888
2Jānis Tamužs8655404
3Dāvis Dišlers8636146
 
6Ogre OK/SCGPS #112 #113
1Valters Reneslācis8628431
2Edgars Ustinovs8628432
3Andris Kivlenieks8655445
 
7Alūksne-Ape OKGPS #114 #117
1Mikus Žagata8645140
2Jānis Kūms1301725
3Edgars Bertuks8636144
 
8Mežmalas/Madona 1GPS #118 #119
1Artjoms Rekuņenko8636153
2Klāvs Stiprais8651773X
3Alvis Reinsons8100222
 
9Meridiāns-CPSS-Pārgauja 1GPS #120 #121
1Andris Cāns9911199
2Kristaps Bruners8663405
3Ainārs Drozds8665888
 
10Kāpa OK 2
1Arvis Gelbis8650210
2Gatis Barons1018558
3Jānis Rukšāns2011733
 
11Ozons 2
1Mārtiņš Skujenieks8080008
2Jānis Skujenieks8662222
3Mārtiņš Linde8629230
 
12Mežmalas/Madona 2
1Emīls Stiprais8651779X
2Arvis Zeibots7206330
3Gints Jubelis864446
 
13Ozons 3
1Kalvis Brūns8000878
2Māris Jansons8651780X
3Normunds Leiņa8111100
 
14Kāpa OK 3
1Jānis Užulis8657189
2Kārlis Vilciņš8000100
3Nils Ciglis8631570
 
15BūdaskalnsGPS #124 #125
1Anatolijs Tarasovs8050116
2Jānis DudelisX
3Jurģis Dudelis1301919
 
16Saldus OK 2
1Emils Zernis8642020
2Andis Rešķis7207336
3Edgars Bērziņš2126433
 
17Stiga OKGPS #126 #128
1Dominykas Dulius8662185
2Tomass Kokanka8654443
3Kristis Stankevičius2012367
 
18Alnis OK-JNSCGPS #129 #130
1Aivis Šiliņš8009797
2Salvis Daģis8656752
3Endijs Titomers8000200
 
19Auseklis IK 5
1Toms Straume8001771
2Ildze Straume7000063
3Aivar Tihane8080707
 
20Kāpa OK 4
1Aleksejs JefimovsX
2N.N.1
3N.N.1
 
21Ozons 4
1Jānis Zaharans9090000
2Artūrs Graube8656794
3Uldis Žimants8656755
 
22Saldus OK 3
1Jānis Znotiņs8631468
2Agris Stūris1302645
3Māris Bērtulis555430
 
23Surikati
1Pēteris Grīviņš8655480
2Oskars Seilis8644557
3Kalvis Silgals1396690
 
24Taka TOK
1Kristaps Bērziņš8291928
2Artūrs Ķeris920429
3Ingus Pētersons8657245
 
25Ziemeļkurzeme OK
1Krišjānis Mežulis8000188
2Jānis Brižs8177700
3Kaspars Purmalis8066660
 
26ZVOC-VBSS
1Andris Robalds8655498
2Rūdolfs Matīss Vimba8655491
3Pēteris Liepa1399913
 
27Taka TOK 2
1Ģirts Segliņš1396685
2Artis Lādēns2588336
3Niks Samauskis8260790
 
28
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M120 (18)Start: 11:20:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
59Saldus OK 1
1Guntars Mankus8650060
2Oskars Zērnis8656810
3Uldis Brucis7203277
 
60Meridiāns-CPSS-Pārgauja 1
1Andris Dzalbs1411303
2Juris Knēts8000808
3Agris Peipiņš8642122
 
61Ozons 1
1Uvis Soika7788888
2Ģirts Liniņš8657191
3Ivars Žagars8385777
 
62Briksnis SK 1
1Andis Janovs8655224
2Ģirts Veģeris1007540
3Jānis Krūmiņš8665843
 
63Saldus OK 2
1Ainars Mankus8623688
2Gatis Grinbergs2101444
3Viktors Mateičs8653204X
 
64Ziemeļkurzeme OK 1
1Mārtiņš Vimba8651771X
2Andris Mireckis1007374
3Uldis Klepers8628694
 
65Meridiāns-CPSS-Pārgauja 2
1Andis Malējs9200078
2Dagnis Kaņepe2006338
3Mārtiņš Platacis2104658
 
66Auseklis IK
1Mārcis Gediņš8100333
2Ingus Grasis8061163
3Pēteris Druķis2006293
 
67Meridiāns-CPSS-Pārgauja 3
1Aivars Dzalbs2063980
2Uģis Inka7200141
3Māris Baltiņš8003000
 
68Kāpa OK 1
1Aigars Leiboms7203283
2Gatis Dzērve8655202
3Kaspars Čerjaks1415740
 
69Auseklis IK
1Ģirts Goško8033330
2Guntars PolisX
3Kārlis Zvirgzdiņš1201513
 
70Briksnis SK 2
1Vladimirs Ļašs1392095
2Kaspars Staņa8200002
3Kārlis Prauliņš200394
 
71Ind. - Steigai nav pamata
1Jānis Riža7007770
2Kristaps Dzvinko8657261
3Edmunds Gergelevics8088800
 
72Madonas BJSS/OK Arona
1Alvis Mats8651731
2Juris Dzenītis8628429
3Gunārs Ikaunieks8642371
 
73Stiga OK
1Valērijs Baranovskis1396676
2Ruslans Mikulovs2056228
3Aleksandrs Rogožins200340
 
74Ziemeļkurzeme OK 2
1Einārs Šillers2008107
2Jānis Brauns8663213
3Kaspars Zudrags8637585
 
75Briksnis SK
1Gatis Berķis7772108
2Ints Kalniņš1403684
3Ģirts Mauliņš8631399
 
76Meridiāns-CPSS-Pārgauja 4
1Oskars RencisX
2Jānis Naglis2021272
3Matīss JansonsX
 
 
 
M145 (10)Start: 11:20:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
116Auseklis IK
1Ainārs Gailis2012447
2Egons Šolmanis8220001
3Alvis Lepiksons503743
 
117Taka TOK
1Armands Teteris8440448
2Pēteris Īvāns920428
3Jānis Virbulis8655299
 
118Azimuts OK-Sm BJSS 1
1Aigars Savickis8626101
2Aigars Dudelis2032544
3Guntars PuntulisX
 
119Sprīdītis TSK
1Guntis Dude8022000
2Jānis Segliņš8181001
3Rolands Dakteris2021221
 
120Saldus OK
1Andris Meļķerts1396688
2Ivars Plankais9101037
3Ģirts Salmiņš1603086
 
121Alūksne-Ape OK
1Uldis Bertuks8645128
2Viesturs Dandens8645130
3Raivis Kalniņš8645136
 
122Azimuts OK-Sm BJSS 2
1Māris Stabiņš8642105
2Dainis Bormanis8642106
3Mārtiņš Godiņš8006000
 
123Mežmalas/Madona
1Andris Mikijanskis8000090
2Jānis Saliņš8655434
3Jānis Putniņš8656793
 
124Ziemeļkurzeme OK
1Ainārs Skrubis8300933
2Valters Freidenfelds2008868
3Aigars Vārna8133331
 
125
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M170 (11)Start: 11:10:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
126Mona OK 11
1Uldis Pekuss8001777
2Juris Zariņš503722
3Atis Zariņš7111700
 
127Alūksne-Ape OK
1Uldis Vērdiņš8645124
2Vilnis Veļķeris8645135
3Māris Vabulnieks8645138
 
128Mona OK 1
1Pēteris Zariņš207679
2Sandris Lācis888958
3Juris Cebulis503719
 
129SILVA
1Zigfrīds Freimanis7201421
2Guntis Dišlers320276
3Harijs Lācars2005122
 
130Sēlijas mežs OSK
1Justs Lūkins1003119
2Aivars Druvenieks1601956
3Ilmārs Purviņš1601908
 
131Kāpa OK 1
1Varis Peisenieks8006677
2Sergejs Šadrins8000099
3Juris Šinke7203963
 
132OK Kurmis 1
1Viesturs Ziediņš8011880
2Jegeņijs Kaupužs8005550
3Artūrs Kursītis8012392
 
133Mona OK 2
1Ģirts Zīlišķis8662211
2Ivars Pucens8662077
3Ģirts Mamis8213131
 
134Kāpa OK 2
1Paulis Bričonoks2119213
2Gatis Puķīte2104546
3Andrejs Vīķis2119214
 
135Vacant
1N.N.1
2N.N.1
3N.N.1
 
136
1N.N.
2N.N.
3N.N.
 
 
 
M195 (6)Start: 11:00:00
StnoTeamGPS
LegNameChipnoRented
 
104OK Kurmis
1Andris Tauvens8022200
2Kārlis Magons8018880
3Andris Kosmačevs8629969
 
105Kāpa OK/Carnikavas novads
1Volli Kukk8632464
2Pēteris Novikovs8480807
3Rolands Laveiķis9200250
 
106Azimuts OK-Sm BJSS
1Māris Lapiņš8653131
2Aldis Lapiņš8653189
3Jānis Biezais8642286
 
107Taka TOK
1Arvīds Teteris9200485
2Māris Otaņķis2015692
3Jānis Turks2800180
 
108Jēkaba aģentūra
1Uldis Alksnis8636840
2Juris Zvirgzds8417200
3Rodrigo Slaviņš1602133
 
109Kurmis/Meridiāns/Sigulda
1Mihails Grjazņevičs8661145
2Uldis Alksnis896934
3Ilmārs Limbēns8077771